Wróżba:Na zewnątrz Twój obiekt uwielbienia wydaje się być pewny siebie

Informacje

Dodany: 2017-11-29
Kategoria: Wróżby

Wróżba:Na zewnątrz Twój obiekt uwielbienia wydaje się być pewny siebie

Spędzicie ze sobą bardzo miłe chwile, nie będziecie chcieli się rozstawać. Romans ten więc przeniesie się również na późniejszy okres. Bardzo możliwe że z tej sytuacji wyjdzie coś większego niż tylko przelotne zauroczenie. To jednak zależy już tylko od Was.

Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota: Cesarz położenie normalne

Karta mówi o tym, że znalazłaś właściwego mężczyznę, i musisz zrobić wszystko, aby on należał do Ciebie. Zapewni Ci stabilny, bezpieczny dom. Będziesz mogła na nim polegać. Jest ambitny, praktyczny i dojrzały życiowo. Harmonijnie godzi sprawy zawodowe z rodzinnymi. Nie naciskaj, aby zostawił żonę w jednej chwili. Skup się na tym, aby pokazać mu jak będzie z Tobą szczęśliwy. Cały czas przekonuj go do siebie. Po pewnym czasie, on sam podejmie decyzję, o odejściu od żony i zostaniu Twym partnerem.

Twój obiekt pożądania jest mężczyzną do którego ciężko jest trafić. Póki co zbywa Cię że „jeszcze nie teraz”, „poczekaj miesiąc może dwa”. Niestety w takim układzie nigdy nie doczekasz się poważnego związku. Weź więc sprawy w swoje ręce i postaw sprawę na ostrzu noża. Niech decyduje z kim chce być. Jeśli wybierze żonę, to nic nie straciłaś, bycie cały czas tylko kochanką na zawołanie chyba by Ci nie odpowiadało?

Na zewnątrz Twój obiekt uwielbienia wydaje się być pewny siebie, w środku bywa niezwykle delikatny, empatyczny, skory do refleksji. Od partnerki oczekuje zrozumienia, rozmów, głębokiej analizy zagadnień. Szuka pokrewnej duszy. Niestety, często się myli i wybiera tych, którzy go wykorzystują lub tłamszą. Odpowiedzialność za bliskie osoby przejmuje niejako automatycznie. Jest wspierający, choć mało konsekwentny. Zraniony, zamyka się w sobie. Tak więc bardzo trudno będzie Ci odciągnąć go od żony. Musisz pokazać mu, że z Tobą może również założyć wspaniałą i szczęśliwą rodzinę, że nie jesteś tylko kochanką, lecz nadajesz się na osobę z którą można spędzić życie. (więcej na http://ezowymiar.pl/wrozka.html)

Twój ukochany jest pozytywnie nastawiony do życia, witalny, skłonny do eksperymentów w miłości i seksie. Możesz liczyć na to że już wkrótce zostawi żonę dla Ciebie. Jednak niestety nie licz na to, że w Waszym związku wszystko będzie się świetnie układać. Z czasem wyjdą jaw jego liczne wady, które będziesz musiała zaakceptować. W innym wypadku Wasz związek się zakończy, zaś Ty będziesz traktować to jako wielką porażkę.

Twój ukochany jest człowiekiem „po przejściach”. Jego poprzednie związki uczuciowe nie utrzymały się, z natury jest bowiem samotnikiem, mającym dużą potrzebę wolności.

Zobacz więcej


foto
Z jednej strony pragniesz zrobić sobie kolczyk

Top